Zdrój Jedlina - Unia Bogaczowice - Juniorzy - 1:7

Sobotni mecz wyjazdowy naszych juniorów w Jedlinie zakończył się wynikiem 1-7 dla Unii. Pierwsi bramkę zdobyli nasi rywale, kiedy to idealnym uderzeniem z 20 m zawodnik Jedliny umieścił piłkę w prawym, górnym rogu naszej bramki.
Wyrównanie wyniku przyszło chwilę po straconej bramce. Dobrze wykonany rożny i Mateusz Pach strzałem głową umieszcza piłkę w siatce i rozpoczyna festiwal strzelecki. Wynik po 45 minutach 1-3 dla Unii!
Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra naszych piłkarzy, dużo zagrań piłką, dokładne podania i liczne zmiany pozycji, wytworzyły sytuacje bramkowe, które konsekwentnie były wykorzystywane.

1-7 Kamil Zdeb
Gratulujemy Juniorom kolejnego zwycięstwa w drodze o awans do ligi okręgowej. Zostały nam dwa ostatnie mecze, dwa bardzo trudne spotkania. Za tydzień gramy wyjazdowy mecz z Beritem Głuszyca, który co prawda zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, ale po wiosennych wzmocnieniach jest bardzo groźną drużną, która może sprawić niespodziankę. Dlatego pełna koncentracja i mobilizacja na ten mecz wszystkich zawodników jak i całego sztabu szkoleniowego Juniorów. Natomiast za dwa tygodnie gramy ostatni mecz ligowy, podejmujemy u siebie Sudety Dziećmorowice to będzie mecz o awans, tak wiec juniorzy w najbliższych dniach pełna obsada i ciężka praca na treningach.