Wygrana Unii na wyjeździe z Górnikiem Nowe Miasto

Seniorzy Unii wygrali wyjazdowy mecz z Górnikiem Nowe Miasto 1:0. To najlepszy mecz w wykonaniu naszych zawodników w tej rundzie. Walka na boisku, zaangażowanie i serce zostawione na murawie, która w tym dniu była bardzo grząska, dało nam jednobramkowe zwycięstwo. Choć sytuacji 100% szczególnie w drugiej połowie było przynajmniej pięć, ponownie zawiodła skuteczność, brakło zimnej krewi przy sytuacjach sam na sam, których strzelec zwycięskiej bramki Jarosław Grzesiak miał kilka. Trzeba też przyznać, że pierwsza połowa w wykonaniu Górnika była bardzo dobra, już na początku meczu kilka groźnych akcji i strzałów zagroziło naszej bramce. Kilka prostopadłych podań i napastnicy Górnika wychodzili na czyste pozycje, oraz sytuacje sam na sam, w których kapitalnie interweniował nasz bramkarz Dariusz Krynicki, zachowując czyste konto. To był dobry mecz, gratulujemy zwycięstwa.