Wizyta młodych piłkarzy Unii na stadionie Miedzi Legnica

Młodzi piłkarze i piłkarki Unii zostali zaproszeni przez MKS Miedz Legnica na mecz ligowy z Bytovią Bytów, oraz zwiedzanie stadionu tuż przed samym meczem. Część Zarządu Unii pracuje w grupie kapitałowej DSA Investment S.A., której założycielem jest właściciel Miedzi Legnica, dlatego też mamy dobre relacje z tym klubem rokujące na przyszłość. Dzięki uprzejmości organizatorów nasza młodzież miała możliwość zwiedzić szatnie piłkarzy Miedzi, miejsce gdzie odbywają się konferencje prasowe, oraz wszyscy sprawdzili stan murawy przed samym meczem. Następnie zasiedliśmy na trybunach stadionu i oglądaliśmy mecz w którym Miedz pokonała Bytów 1:0. Po meczu odbyły się spotkania z piłkarzami, było polowanie na autografy i fotki z zawodnikami. Bardzo dziękujemy Miedzi Legnica za zaproszenie i tak miłe przyjęcie nas, to dla naszych młodych piłkarzy duże wyróżnienie i możliwość zobaczenia po raz pierwszy klubu sportowego od kuchni. WIELKIE DZIĘKI !!!

Powiązana galeria: