Witamy na nowej stronie Unii Bogaczowice!

Witamy na nowej stronie LKS Unia Bogaczowice! Strona została niedawno założona i rozpoczęliśmy pracę nad jej rozbudową, więc wszystkich zainteresowanych prosimy o cierpliwość. Zapraszamy Was do śledzenia informacji już na tej stronie, ponieważ ze względów technicznych niektóre newsy, galerie zdjęć, statystyki meczowe nie są już możliwe do umiesczenia na starej stronie. Przepraszamy za potknięcia i drobne błędy, które wkrótce wyeliminujemy. Dążymy do przygotowania profesjonalnej www, z mnóstwem bieżących informacji, relacji z meczy, treningów i innych wydarzeń sportowych. Chcemy by przyciągała i podobała się jej odwiewiedzającym.

A tak na marginesie jak Wam się podoba nowa strona lks? Napiszcie w Komentarzach tej informacji. Napiszcie też co chcielibyście, by znalazło się dodatkowo na stronie lks, Wasze pomysły (w miarę możliwości technicznych) postaramy się wprowadzić i umieścić na stronie.