Ważny remis Unii z MKS Szczawno Zdrój 0:0

Niedzielne spotkanie A- klasy Unia Bogaczowice - MKS Szczawno Zdrój 0:0. Drużyna Unii zagrała bardzo dobry mecz. Już w pierwszych minutach mogliśmy wyjść na prowadzenie po dośrodkowaniu Michała Krynickiego w pole karne do Bolka Zalewskiego, któremu nie udało się pokonać bramkarza Mineralnych. Mecz był prowadzony w bardzo szybkim tempie. Akcje z jednej i drugiej strony boiska. Unia miała jeszcze kilka stuprocentowych sytuacji, niestety nie udało się ich wykorzystać. Trzeba jeszcze pochwalić bramkarza Unii Dariusza Krynickiego. Bardzo dobrze zagrał w bramce i wybronił kilka sytuacji, które mogły zamienić się na bramki dla gości. Brawa dla całej drużyny, tak trzymać. Powodzenia w ostatnim już tej jesieni, spotkaniu z Sudetami Dziećmorowice.