Rewanżowy sparing Juniorów Unia - Victoria 4:3

W sobotę Juniorzy Unii rozegrali rewanżowy mecz sparingowy z Victorią Świebodzice wygrywając 4:3. Bramki dla Unii strzelili : P. Jaglarz - 1, B. Zalewski - 2, J. Skwarek 1. Pierwsza połowa została przespana przez naszych zawodników, przeciwnicy lepiej rozgrywali piłkę, stwarzali więcej sytuacji bramkowych czego skutkiem były strzelone nam dwie bramki. Druga połowa zdecydowanie lepsza, Juniorzy Unii stworzyli wiele sytuacji bramkowych z których strzelili trzy bramki, wynik po drugiej połowie 3-3. Trzecia tercja to wyrównana gra z sytuacjami bramkowymi po obu stronach, napastnicy Unii mieli trzy 100% sytuacje do strzelenia gola, niestety nie udało się. Dopiero w końcówce meczu odbitą piłkę z rzutu wolnego dobija skutecznie obrońca Jacek Skwarek i jest 4:3 dla Unii.