Połączenie drużyn Juniorów Unii Bogaczowice i MKS Szczawno Zdrój

Informujemy, że kluby LKS Unia Bogaczowice i MKS Szczawno Zdrój porozumiały się w kwestii połączenia drużyn Juniorów obu klubów i zgłoszeniu jednej wspólnej drużyny do rozgrywek w lidze Okręgowej Juniorów pod nazwą LKS Unia Bogaczowice. W najbliższych dniach zostanie podpisana przez strony stosowna umowa o współpracy klubów i połączeniu drużyn. Powodem fuzji jest odejście wielu zawodników zarówno z Unii jak i MKS-u. Ukończyli oni wiek juniora i nie mogą już występować w tej klasie rozgrywkowej. Z tak małą ilością zawodników Unia i MKS nie byłaby w stanie zgłosić drużyn do rozgrywek, dlatego wspólnie podjęliśmy takie kroki, by zawodnicy obu klubów mogli dalej w nich uczestniczyć. Trenerem drużyny będzie obecny szkoleniowiec juniorów Szczawna - Marcin Domagała. Treningi połączonej drużyny będą odbywać się na boisku MKS-u w Szczawnie we wtorki i czwartki o godzinie 17:30. Mecze u siebie rozgrywać będziemy sprawiedliwie w Szczawnie jaki i w Bogaczowicach, taka możliwość istnieje, zgłosiliśmy dwa boiska do rozgrywek. Pierwszy trening połączonych zespołów 02.08.2016.