Obóz zimowy Kołobrzeg - informacje

Przedstawiamy kilka informacji dotyczących obozu zimowego piłkarzy Unii w Kołobrzegu: Termin rozpoczęcia 17.01-24.01.2014. Zgrupowanie ma na celu przygotowanie zawodników pod względem kondycyjnym, fizycznym, sprawnościowym i taktyczno-technicznym do rozgrywek ligowych w rundzie wiosennej. Bazą noclegową jest internat Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza przy ul: 1-Maja 47 w Kołobrzegu. (http://szkola.2lo.pl/internat/baza-internatu/) Do dyspozycji pokoje 2 - 3 i 4 osobowe, łazienki wspólne na korytarzu. Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) Przy internacie znajduje się boisko Orlik, oraz sala gimnastyczna, oba obiekty są do naszej dyspozycji, jak i znajdujące się 400 m od naszej bazy noclegowej pełnowymiarowe boisko na stadionie miejskim. Treningi trzy razy dziennie, ( orlik, boisko, hala). W ramach wieczornego treningu planujemy dwa-trzy wyjścia na basen do Aqua Parku Millenium. Rozegramy przynajmniej dwa mecze sparingowe z miejscowymi drużynami. W planach obozu przewidziano wyjścia na miasto, zwiedzanie atrakcji Kołobrzegu, spacery i zajęcia na plaży. Kilka fotek przedstawiających bazę noclegową i treningową w naszej galerii.