Juniorzy Unii - podsumowanie rozgrywek sezon 2016/2017

Juniorzy Unii zakończyli sezon rozgrywek w lidze okręgowej na 10 miejscu ligowej tabeli. W 28 meczach zdobyli 40 punktów, 12 meczy wygrali, 4 - zremisowali i 12 meczy przegrali. Najbardziej "waleczny" zawodnik na boisku Michał Korościk - 8 żółtych kartek, Paweł Jaglarz i Kuba Sawicki po 4 żółte kartki.

Informujemy, że z powodu ukończenia wieku juniora przez większość zawodników Unii, przez co, nie mamy wystarczającej ilości piłkarzy z rocznika juniora młodszego i starszego, by uczestniczyć w dalszych rozgrywkach, klub LKS Unia w nadchodzącym sezonie 2017/2018 nie zgłasza drużyny juniorów do rozgrywek ligowych.

Wszystkich juniorów Unii zapraszamy na treningi do seniorów Unii i do gry w nowym sezonie w A - klasie.

Wszystkim naszym juniorom zarówno z Unii jak i z MKS Szczawno Zdrój dziękujemy za wspólny sezon, zespół w bardzo krótkim czasie potrafił się dobrze zgrać i zajął jak na połączone zespoły dobrą pozycję w tabeli. Dziękujemy trenerom Marcinowi Domagale, Arturowi Pisarczykowi i Damianowi Olejnik za wykonaną pracę.