II kolejka A-klasy Unia Bogaczowice - Czarni Wałbrzych 0:0

Dzisiejszy mecz A klasy - Unia Bogaczowice remisuje z Czarni Wamag Wałbrzych 0-0. W pierwszej połowie goście mieli podyktowany rzut karny, który obronił nasz specjalista od 11 Dariusz Krynicki. Drużyna gospodarzy miała jeszcze kilka sytuacji do zdobycia goli, ale na drodze do bramki stał dobrze spisujący się dzisiaj nasz golkiper, który obronił kilka sytuacji sam na sam. W drugiej połowie nasza drużyna nie wykorzystała kilku sytuacji bramkowych w tym, też sam na sam z bramkarzem Czarnych. W ostatnich sekundach meczu mogliśmy wywieść 3 punkty, po błędzie bramkarza piłka trafia pod nogi naszego zawodnika niestety po strzale piłka nie wpadła do bramki. Dzisiaj dopisujemy kolejny 1 punkt. Powodzenia w następnych meczach