Górnik Wałbrzych - Unia Bogaczowice 3:4, trzy punkty dla Bogaczowic

W ostatniej kolejce rundy jesiennej rozgrywek o mistrzostwo A -klasy, piłkarze Unii pokonali w wyjazdowym meczu Górnik Wałbrzych 4:3. Wszystkie cztery bramki dla Unii strzelił Michał Krynicki. Piłkarsko gospodarze byli zdecydowanie lepsi, ale to drużyna Unii strzeliła o jedną bramkę więcej, tym samym wygrywając mecz. Gratulujemy zwycięstwa i tak ważnych trzech punktów. Piłkarze obu zespołów przed spotkaniem uczcili minutą ciszy pamięć po Janie Puskarczyku nie dawno zmarłym działaczu, kierowniku drużyny i członku zarządu Zjednoczonych Bogaczowice.

Koniecznie trzeba nadmienić o gromkim dopingu i oprawie jaką przygotowali kibice Górnika Wałbrzych swoim piłkarzom, to naprawdę robi wrażenie, przy takim dopingu naprawdę chce się grać nie tylko gospodarzą, ale i przyjezdnym. Brawo Kibice !!!