Włókniarz Głuszyca - Unia Bogaczowice 3:2 (2:1)

Seniorzy Unii przegrali wyjazdowy mecz z Włókniarzem Głuszyca 3:2 (2:1). To był naprawdę dobry mecz, Unia zdobyła prowadzenie już w 2 minucie, jednak riposta przyszła pięć minut poźniej i Włókniarz wyrównał na 1:1. Wiele dogodnych sytuacji mieli nasi zawodnicy jednak piłka trafiała w słupek, poprzeczkę lub mijała bramkę. Po faulu na zawodniku Unii, kapitalnym strzałem z 25 m od bramki, popisuje się nasz junior Łukasz Pański i piłka ląduje w siatce. Na przerwę schodzimy prowadząc 2:1. Druga połowa to zmasowane ataki gospodarzy chcących zmienić niekorzystny wynik. Po faulu w polu karnym Gracjan Laskowski otrzymał czerwoną kartkę, sędzia dyktuje rzut karny, który fenomenalnie broni nasz golkiper Dariusz Krynicki. Jednak strata jednego zawodnika, została wykorzystana przez gospodarzy, którzy w przewadze strzelili zwycięską bramkę.