Mecz Juniorów LKS Unia Bogaczowice-Zagłębie Wałbrzych

Dzisiaj o godzinie 11:00 na Stadionie w Starych Bogaczowicach rozpoczął się mecz naszych juniorów z drużyną Zagłębia Wałbrzych. Mecz był bardzo wyrównany. W pierwszej połowie prowadzenie objęli Wałbrzyszanie, gdy sędzia podyktował słusznie karnego. Karny wykorzystany bardzo profesjonalnie, w boczną siatkę.
Po straconej bramce Unia nabrała pewności inadziei, że można odrobić tą bramkę. I nadarzyła się okazja. Mamy rzut wolny, około 17 metrów do bramki. Rzut wolny na bramkę zamienił Marcel Klimek. Po tej bramce Unia zaczęła kontrolować grę. Druga połowa to akcje obu zespołów, raz atakowała Unia, raz Zagłębie.
Mecz zakończył się remisem 1-1. Jest to cenny 1 punkt, gdyż drużyna Zagłębia jest liderem w naszej lidze!

Na szczególne uznanie zasługuje nasz zawodnik Szymon Radzikowski, który idealnie zastąpił nieobecnego naszego podstawowego golkipera.