Seniorzy Unii pokonani przez lidera Górnika Gorce 0:4

Seniorzy Unii zostali pokonani przez lidera B klasy Górnika Gorce 0:4. Gra naszych zawodników nie zachwyca, ale jednym z powodów ostatnich porażek naszej drużyny są braki kadrowe spowodowane kontuzjami naszych piłkarzy pierwszego składu, jak i kary za kartki otrzymane w ostatnich meczach. Poprawimy stan kadry seniorów i do kolejnych meczy przystąpimy zdecydowanie silniejsi. Mecz z Górnikiem kończyliśmy w 9, po kontuzjach Mariusza Rajcy i Jacka Popiela, niestety nie mieliśmy nikogo na ławce rezerwowych. Wyróżniającymi się zawodnikami naszego zespołu byli Dariusz Krynicki, który obronił karnego i wiele innych groźnych strzałów oraz Tomasz Sobota i Robert Kawiński.

Wszystkim kibicom i sympatykom naszej drużyny, którzy przybyli na mecz bardzo dziękujemy, zapewniamy, że już będzie tylko lepiej.