Przegrana juniorów Unii w wiosennym debiucie ligowym z Bielawianką 1:6

W pierwszym meczu rundy wiosennej ligi okręgowej juniorów, zawodnicy Unii ulegli w meczu wyjazdowym Bielawiance Bielawa 1:6 (0:2). Pierwsza połowa w wykonaniu naszych juniorów, bardzo słaba, wszystkie akcje kończyły się przejęciem piłki przez obrońców z Bielawy na wysokości ich pola karnego. W pierwszych 45 minutach nie oddaliśmy ani jednego celnego strzału na bramkę rywali. Bramki które straciliśmy w tej połowie padły po dwóch kontrach, po błędach i przejęciu piłki w naszej linii pomocy. Początek drugiej połowy zdecydowanie lepszy od pierwszej, przesunęliśmy ciężar gry na połowę rywala i strzeliliśmy bramkę na 2:1. Potem nie wykorzystane nasze dwie dogodne sytuacje bramkowe, które mogły doprowadzić do zmiany rezultatu, nie dały naszym juniorom gola, a to wykorzystał nasz przeciwnik dwoma szybkimi kontrami strzelił trzecią i za chwilę czwartą bramkę. Przy rezultacie 4:1, zostały podcięte skrzydła zapał do walki opadł i zostaliśmy skarceni kolejnymi dwoma bramkami. Gola dla Unii strzelił Michał Korościk. Za tydzień gramy u siebie z Piławianką Piława, liczymy na inny, lepszy wynik.